13.kolo 10.11.2009

01.02.2010 22:48

FC Slovan Rosice  2 : 2  TJ Iskra Prasek

Po mnohých dňoch dažďa bol terén zmáčaný. Domáci hráči začali zápas výkopom o 15:30. Hostia mali skvelý vstup do zápasu ked uz v 9. minúte vyhravali rozdielom dvoch golov 0:2. Do obrovskej šance sa v 15. minúte dostal hráč domáceho tímu ale jeho strela skončila mimo. Hostia sa po vsietený dvoch golov utiahli na vlastnú polovicu a dôsledne bránili a aj vďaka tomu vedú po prvom polčase 0:2.

V 16. minúte sa do obrovskej šance dostal kapitán domáceho mužstva a....bol faulovaný. Je tu penalta pre domácich a sam faulovaný ju premenil 1:2. V 22. minúte unikol obrane domacich utočník hosťí ale lopta mu v posledmej chvíli sklzla s kopačky. V 28. minúťe dokázal utočník domácich zakončit svoju excelentnu individualnu akciu po tom čo prešprintoval celé ihrisko. Koniec zapasu.